خرید و فروش هارمونی (ONE)

قیمت: 13,825

خوب است پیش از خرید هارمونی وان کمی اطلاعات اولیه در مورد آن داشته باشیم. ارز دیجیتال هارمونی یا هارمونی وان یک رمز ارز بر پایه بلاک‌چین است که مبتنی بر BEP2 در شبکه بایننس توسعه داده شده است. ارز دیجیتال هارمونی که با نماد ONE شناخته می‌شود و از نوع اوپن سورس است. این ارز دیجیتال توانست خیلی سریع روند رو به رشد را طی کند؛ به همین دلیل در مدت کوتاهی از شبکه بایننس به شبکه اختصاصی خود منتقل شد. همین موضوع باعث شده که خرید و فروش رمز ارز هارمونی در بازار رونق پیدا کند و بسیاری از کارشناسان را به آینده آن امیدوار کند. در ادامه به چگونگی خرید و فروش هارمونی وان می‌پردازیم.

خرید ارز دیجیتال هارمونی وان(ONE) از بیترافی

هدف ایجاد هارمونی

تیم توسعه دهنده Harmony One توانست با دریافت سرمایه اولیه، ایده های خود را برای پیشرفت این ارز دیجیتال به مرحله عمل درآورد. به علاوه ایده هایی برای ایجاد مقیاس پذیری و حل مشکلات بلاک‌چین هم دارد. هدف اصلی تیم توسعه دهنده خرید هارمونی و فروش آن ایجاد یک بازار آزاد است که به اندازه گوگل پرقدرت و گسترده باشد. ویژگی اصلی این بازار غیر متمرکز بودن اقتصاد آن است؛ به این معنا که همه واسطه ها از معاملات حذف شده و فروشنده و خریدار می توانند به طور مستقیم با هم ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های ارز هارمونی؛ چه چیزی Harmony را منحصر به فرد می کند؟

عملکرد بلاک‌چین ارز دیجیتال Harmony را می‌توان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و البته حیاتی‌ترین مؤلفه‌هایی دانست که موجب شده تا این ارز دیجیتال و شبکه آن نسبت به سایرین متفاوت باشد. همان گونه که در ابتدای متن هم اشاره کردیم، شبکه هارمونی باهدف رفع مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم ایجاد شد. این پروژه قصد داشت تا تعداد تراکنش‌ها در ثانیه را افزایش دهد.

بر همین اساس بود که از فناوری ویژه‌ای به‌عنوان شاردینگ استفاده کرد. در شاردینگ ها به‌جای تأیید تک‌به‌تک تراکنش‌ها، تنها بخشی از داده‌های آن توسط نودها بررسی و تأیید می‌شود. تأیید رندومی و البته بخش به بخش این داده‌ها باعث می‌شود تا سرعت عمل نهایی افزایش یابد. البته باید عنوان کنیم که هارمونی تنها بلاک‌چینی نیست که از پروژه شاردینگ برای تأییدی بلاک‌های خود استفاده می‌کند بلکه قبلاً از آن پروژه‌هایی همچون زیلیکا ZIL هم آن را ارائه داده‌اند. با این وجود هارمونی سعی کرده تا از نوع ویژه‌ای شاردینگ تحت عنوان Deep sharding یا همان شاردینگ عمیق استفاده نماید.

مراحل خرید و فروش هارمونی در صرافی بیترافی

جهت خرید و فروش رمز ارز هارمونی در صرافی بیترافی، باید ابتدا در صرافی ثبت‌نام و برای امنیت دارایی خود احراز هویت انجام دهید. در بیترافی فرایند ثبت‌نام و تایید‌ هویت شامل مواردی همچون ایمیل، شماره همراه و اطلاعات هویتی می‌باشد. این عملیات برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری و سواستفاده از هویت کاربر صورت می‌گیرد که موجب ایمنی هرچه بیشتر تراکنش‌ها و دارایی شما می‌شود.

بعد از احراز و تایید هویت شما می‌توانید تمام مراحل خرید، فروش و چک کردن قیمت لحظه‌ای هارمونی وان را به آسانی طی کنید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت امنیت آن نداشته باشید. برای خرید  ONE نیاز به شارژ حساب کاربری خود دارید. بعد از ثبت درخواست خرید رمز ارز وان در پنل مخصوص به آن می‌توانید اطلاعات معامله/تراکنش خود را ببینید که این اطلاعات شامل تاریخ، حجم معامله و مبلغ دقیق کارمزد و ... می‌باشد. در بیترافی امکان خرید و فروش این رمزارز را با کمترین کارمزد ممکن برای شما فراهم کردیم.

خرید هارمونی از صرافی آنلاین بیترافی

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال  HARMONY در بیترافی پس از حداکثر 1 دقیقه ارز دیجیتال ONE را در کیف پول حساب خود دریافت خواهید کرد. بیترافی برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در بیترافی امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید هارمونی احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره  وان خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست.

انتقال رمز ارز هارمونی به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید هارمونی وان در بیترافی، شما می‌توانید سایر ارزهای دیجیتال دیگر محبوب خود را خرید و مبادله کنید. که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

فروش هارمونی در بیترافی

بعد از خرید هارمونی از صرافی بیترفی، قطعا برای فروش آن نیز نیاز به یک صرافی ایمن مانند بیترافی دارید. به‌دلیل محدودیت‌های ایران امکان فروش Harmony ONE از طریق سیستم‌های پرداخت بین‌المللی وجود ندارد. اما بیترافی در کنار امکان خرید ریالی ارز دیجیتال هارمونی وان، امکان فروش آن به صورت لحظه‌ای را نیز فراهم کرده است تا کاربران ایرانی به مشکلی در فروش دارایی خود در هنگام نیاز برخورند.

این فروش در دو حالت قابل انجام است که حالت اول تبدیل ONE  است که در بخش تبدیل رمزارز ها می‌توانید مشاهده کنید و بخش دیگر برای کاربران با سطوح بالاتر، سفارش گذاری است که در آنجا با قرار دادن سفارش می‌توانید ارز دیجیتال وان را به خرید و فروش برسانید.