خرید و فروش رمز ارز ایاس (EOS)

قیمت: 471,091

خوب است تا قبل از خرید ایاس به آشنایی ابندایی و کلی با آن بپردازیم. ارز دیجیتال ایاس با نماد EOS یکی از انواع رمزارزهاست که از نظر ساختاری و اهدافی، شباهت بسیار زیادی با اتریوم دارد. هدف اصلی ارز دیجیتال EOS ایجاد یک بلاکچین غیرمتمرکز با سرعت پردازش بالا و کارمزد ناچیز است. برای تجربه این کارمزد بسیار پایین در مبادلات و همچنین خرید و فروش ایاس، کافیست شما بعد از تحلیل قیمت ایاس در بخش مربوط به EOS در بیترافی، به تبادل این رمز ارز بپردازید.

همچنین در هدف رمز ارز ایاس، امکان ساخت قراردادهای هوشمند و همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز DApps وجود دارد. ارز دیجیتال ایاس ابتدا در سال 2018 بعنوان یک ساختار اوپن سورس منتشر شد و امروزه با حجم بازار بیش از 1 میلیارد دلار در حال معامله در تقریبا تمام صرافی‌های دنیاست. در ادامه به چگونگی خرید و فروش ایاس به صورت کلی و در ایران می‌پردازیم.

خرید ارز دیجیتال ایاس(EOS) از بیترافی

ارز ایاس بخریم یا نه؟

پیش تر از شباهت ایاس و اتریوم صحبت کردیم. اما تفاوتی با لبه برتر برای ایاس وجود دارد که کاربران را موجب به سرمایه‌گذاری در این ارز کرده است. همچون ریپل، ایاس هم می‌تواند میلیون‌ها معامله را در ثانیه مدیریت کند؛ بر خلاف اتریوم و بیت کوین که مقیاس‌پذیری کمتری دارند. یک بلاک در پلتفرم ایاس، امکان انجام 50 هزار تراکنش در هر ثانیه را با استفاده از طریق قراردادهای هوشمند فراهم می‌کند.

نمودارهای ایاس نشان می‌دهد که قیمت آینده ایاس در بازه 5 ساله و تا سال 2025، صعودی است. این یعنی در سال 2026 قیمت هر توکن ایاس ممکن است حتی تا حدود 206.77 دلار بالا برود که به عنوان یک پیش‌بینی خوش‌بینانه، روندی بسیار صعودی خواهد بود. از دیدگاه صاحب‌نظران و تحلیلگران، آینده ایاس بسیار روشن است. در سال‌های آینده قیمت ایاس روندی صعودی را به خود خواهد دید. پس اگر به فکر سرمایه‌گذاری در رمزارزها هستید، خرید ایاس می‌تواند گزینۀ خوبی برای شما باشد.

خرید ایاس 

بهترین روش خرید ارز دیجیتال ایاس در ایران از صرافی‌‌های کریپتویی است. خرید از شخص و یا مجموعه‌ای غیر از صرافی کار پر ریسکی است. صرافی کریپتویی ایمن مانند بیترافی می‌تواند بعد از احراز و تایید هویت به شما کمک کند تا در تمام مراحل خرید، فروش و چک کردن قیمت لحظه‌ای EOS به آسانی عملیات خود را انجام دهید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت امنیت آن نداشته باشید.

برای خرید ایاس ابتدا نیاز به ایجاد حساب کاربری و شارژ آن دارید. بعد از ثبت درخواست خرید رمزارز ایاس در پنل مخصوص به آن می‌توانید اطلاعات معامله/تراکنش خود را ببینید که این اطلاعات شامل تاریخ، حجم معامله و مبلغ دقیق کارمزد و ... است. در بیترافی امکان خرید و فروش این رمزارز را با کمترین کارمزد ممکن برای شما فراهم کردیم. 

خرید ایاس از صرافی در ایران قانونی است؟

خرید و فروش رمزارزها در ایران، از جمله ایاس، در صرافی‌های ارز دیجیتال قانون گذاری نشده است. طبق ماده ۲ قانون مجازات عمومی، تا زمانی که برای انجام یک کار قانون‌گذاری نشده باشد، انجام کار جرم نخواهد بود. در حال حاضر صرافی بیترافی به همراه دیگر صرافی‌های ارز دیجیتال در حال تلاش برای مشارکت در قانون‌گذاری در این حوزه هستند.

در انتخاب یک صرافی، ملاک‌های مختلفی را باید در نظر بگیرید. فقط به بهترین قیمت خرید ایاس و بهترین قیمت فروش ایاس توجه نکنید. حتماً پارامترهای دیگری مثل کیفیت و سرعت خدمات و پاسخگویی، مقدار کارمزد ثابت، کارمزد انتقال و کارمزد شبکه (در صورت دریافت توسط صرافی) و … را نیز مد نظر قرار دهید. بیترافی سعی کرده است تا با شفافیت کامل تمام این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهد تا قدرت مقایسه و تصمیم‌گیری خوبی داشته باشند.

مزیت خرید ارز دیجیتال ایاس نسبت به بیت کوین چیست؟

برای خرید ارز دیجیتال ایاس ابتدا باید مزایای آن نسبت به بیت کوین را بررسی کنیم. 3 تا از مهم‌ترین این ویژگی‌ها عبارتند از :

  1. مقیاس پذیری بالاتر: انجام تراکنش‌های بیشتر در یک مدت زمان مشخص نسبت به بیتکوین.
  2. کارمزد شبکه پایین‌تر: نسبت به شبکه بیت‌کوین، کارمزد شبکه ایاس تقریباً ناچیز است.
  3. مناسب بودن برای تراکنش‌های روزانه: بیتکوین به دلیل ماهیت وجودی خود دارایی برای ذخیره ارزش است اما ایاس بعنوان یک ارز دیجیتال می‌تواند عملیات تراکنش‌های روزانه را بسیار تسهیل ببخشد.

بنابراین، می‌توان دید که نهایت توان بیت‌کوین برای تایید تراکنش‌ها، تعداد 8 تراکنش بر ثانیه است و این آمار برای رمز ارز اتریوم 20 تراکنش است. درصورتی‌که ایاس این ادعا را دارد که با استفاده از مکانیسم توافق اثبات سهام خود می‌تواند میلیون‌ها تراکنش را در ثانیه پشتیبانی و تایید کند.

با توجه به این مزیت‌های موجود نسبت به بیت‌کوین و اتریوم، خرید ارز دیجیتال ایاس یکی از محبوب ترین سرمایه‌گذاری‌ها در دنیا ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود که شما نیز این تجربه سرمایه‌گذاری را می‌توانید با بیترافی به ایمن‌ترین و کم کارمزد ترین حالت ممکن بدست آورید.