خرید و فروش کاردانو (Cardano)

قیمت: 228,018

ارز دیجیتال Cardano با نماد ADA یک پروژه مبتنی بر بلاکچین است که خالق آنها سکینسون است. کاردانو را یکی از بنیان‌گذاران اصلی اتریوم طرح ریزی کرد که به خاطر اختلاف نظر با مدیر این پروژه، مسیر سختی را در پیش گرفت. اکنون کاردانو را یکی از قاتل‌های اتریوم می‌شناسند که قابلیت ساخت قرارداد‌های هوشمند، اپلیکیشن‌های غیر متمرکز و NFT ها را به روشی ساده‌تر و ارزان‌تر فراهم کرده است. کاردانو یک پلتفرم رمزارز بلاک چین اثبات سهام یا همان PoS است که هدف آن ایجاد امکان تغییرات مثبت جهانی است. این پروژه اوپن سورس است که در نهایت به ایجاد جامعه ای با امنیت، شفافیت و عادلانه تر کمک می کند.

خرید ارز دیجیتال کاردانو(ADA) از بیترافی

خرید و فروش رمز ارز آدا از صرافی در ایران

بهترین روش خرید ارز دیجیتال کاردانو در ایران از صرافی‌‌های کریپتویی است. خرید از شخص و یا مجموعه‌ای غیر از صرافی کار پر ریسکی است. صرافی کریپتویی ایمن مانند بیترافی می‌تواند بعد از احراز و تایید هویت به شما کمک کند تا در تمام مراحل خرید، فروش و چک کردن قیمت لحظه‌ای آدا به آسانی عملیات خود را انجام دهید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت امنیت آن نداشته باشید. برای خرید ADA ابتدا نیاز به ایجاد حساب کاربری و شارژ آن دارید. بعد از ثبت درخواست خرید رمزارز آدا در پنل مخصوص به آن می‌توانید اطلاعات معامله/تراکنش خود را ببینید که این اطلاعات شامل تاریخ، حجم معامله و مبلغ دقیق کارمزد و ... می‌باشد. در بیترافی امکان خرید و فروش این رمزارز را با کمترین کارمزد ممکن برای شما فراهم کردیم. 

فروش کاردانو در صرافی بیترافی

مهم‌ترین نکته بعد از خرید کاردانو از صرافی، فروش آن است. به‌دلیل محدودیت‌های ایران امکان فروش آدا از طریق سیستم‌های پرداخت بین‌المللی وجود ندارد. اما بیترافی در کنار امکان خرید ریالی ارز دیجیتال Cardano، امکان فروش آن به صورت لحظه‌ای را نیز فراهم کرده است تا کاربران ایرانی به مشکلی در فروش دارایی خود در هنگام نیاز برخورند. به‌دلیل نوسانات زیاد بازار ارزهای دیجیتال تصمیمات ناگهانی و لحظه‌ای برای خرید و فروش ADA توسط کاربران گرفته می‌شود. بیترافی نیز با داشتن ویژگی معاملات لحظه‌ای به شما این امکان را می‌دهد تا هر لحظه که احساس نیاز به فروش ارز دیجیتالی داشتید آن را بفروشید و به ریال و یا هر ارز دیگری که مایلید تبدیل کنید.

تحلیل تکنیکال خرید رمزارز ADA

کاردانو یکی از معدود پروژه‌هایی است که به نقشه‌راه خود متعهد بوده و از بنیان علمی بسیار قدرتمندی برخوردار است. چرا که سازنده اصلی آن یعنی هاسکینسون یک دانشمند در همین زمینه است، بنابراین از درجه علمی بسیار بالایی برخوردار است. این دو ویژگی باعث شده که به رقیبی سرسخت برای اتریوم تبدیل شود. تحلیل تکنیکال کاردانو می‌تواند در شناخت عملکرد و خرید ارز دیجیتال آدا به ما کمک کند.  قیمت توکن ADA  از 0.03 دلار به 1.2 دلار رسید. این رشد قیمت کاردانو که ناشی از شایستگی آن بود، با رونق کلی بازار همراه شد. در سال 2018، حباب بازار ارزهای دیجیتال ترکید. در پی این سقوط هولناک، قیمت ADA هم افت شدیدی کرد و سراسر سال 2019 زیر 1 دلار سپری کرد. در ماه مارس انتشار خبر دومین به‌روزرسانی اصلی کاردانو، یعنی شِلی  (Shelley)، باعث شد ارزش بازار کاردانو بالا برود و شوک مثبتی به قیمت ADA وارد کرد. از طرفی دیگر، در سپتامبر 2021 هارد فورک آلونزو (Alonzo) اجرا شد و به عصر شلی پایان داد. در پی این رویداد و به‌روزرسانی مهم، قیمت به بالاترین حد خود، یعنی 3.1 دلار رسید و اوج قیمت به ثبت رساند. تحلیل تکنیکال کاردانو نشان می‌دهد که عامل این افزایش قیمت همان به‌روزرسانی بود.

پیش بینی قیمت آینده رمزارز ADA

رمزارز کاردانو پروژه محبوبی است و به نظر می‌رسد که با توجه به پیشینه و عملکردش آینده بسیار درخشانی داشته باشد. اخیراً هاسکینسون از راه‌اندازی قریب الوقوع هارد فورک واسیل (Vasil) در ماه ژوئن خبر داده است. از آنجا که آخرین به‌روز‌رسانی کاردانو منجر به ثبت اوج قیمت برای ADA شد، لذا به احتمال زیاد این هارد فورک هم قیمت را با قدرت افزایش خواهد داد. طبق تحلیل تکنیکال کاردانو، برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که اگر کاردانو بتواند طبق برنامه پیش برود و به موقع به‌روز‌رسانی‌های اصلی خود را انجام دهد، احتمالاً در سال 2030 قیمت توکنش به 61 دلار خواهد رسید.