درباره ما

بیترافی، یک سامانه مبادله رمزارز آنلاین برای خرید و فروش رمزارزهای معتبر است؛ در بیترافی، می‌توانید به سادگی، بیتکوین و سایر رمز ارزها را بخرید و یا بفروشید.

درباره ما
بی‌نیاز کردن کاربران ایرانی از پلتفرم‌های خارجی
درباره بیترافیسریع و ایمن، خرید و فروش کنید

بیترافی یک پلتفرم چابک معاملات آنلاین است که بستری ایمن و آسان را برای سرمایه گذاران بازارهای مالی فراهم کرده تا بتوانند با استفاده از پشتیبانی سریع و ایمن بیترافی، معاملات رمزارز خود را در آن انجام دهند.

ماموریتبی‌نیاز کردن کاربران ایرانی از پلتفرم‌های خارجی

ماموریت تیم بیترافی ارائه خدمات ارزشمند با امنیت بالا، کارمزد کم و سهولت در بازارهای معاملاتی است. بیترافی با توجه به دانش فنی تیم خود، دوست دارد که در جهت بهبود تجربه کاربران در تبادلات رمز ارزی و بالا بردن آگاهی کاربران خود در حوزه رمزارزها، گام بردارد.

بی‌نیاز کردن کاربران ایرانی از پلتفرم‌های خارجی
بومی‌سازی فناوری‌های رمز ارز و بلاک چین
چشم اندازبومی‌سازی فناوری‌های رمز ارز و بلاک چین

چشم انداز صرافی بیترافی اختصاص دادن یک مینی بانک خصوصی دیجیتال به هر کاربر به همراه کیف پول اختصاصی است که حسابی با امنیت بالا و تیم پشتیبانی 24 ساعته در اختیار کاربران می گذارد تا با آرامش خاطر و بدون نگرانی از عدم امنیت و انعطاف پذیری، به فعالیت در بازار کریپتوکارنسی بپردازند.

توسعه فناوری هوشمند هور فردا

بیترافی، یک سامانه مبادله رمزارز آنلاین برای خرید و فروش رمزارزهای معتبر است؛ در بیترافی، می‌توانید به سادگی، بیتکوین و سایر رمز ارزها را بخرید و یا بفروشید

توسعه فناوری هوشمند هور فردا