خرید و فروش یونی سواپ (UNI)

قیمت: 6,491,251

خوب است پیش از خرید یونی سواپ کمی با پلتفرم آن و ارز دیجیتال مبتنی بر آن آشنا شویم. پلتفرمUniswap  نوعی صرافی غیرمتمرکز (DEX) مبتنی بر شبکه اتریوم است، که افراد می‌توانند در آنجا به مبادله توکن‌های ERC20 بپردازند. در این صرافی، نیازی به خریدار و فروشنده برای ایجاد تقاضا نیست و این کار از طریق معادله‌ای انجام می‌شود، که به صورت خودکار ارزش را تنظیم می‌کند. در این صرافی نیازی به احراز هویت نیست و همه افراد از هر جای جهان می‌توانند به معامله در آن بپردازند. در ادامه به نحوه خرید و فروش یونی سواپ می‌پردازیم.

خرید ارز دیجیتال یونی سواپ(UNI)

هدف ایجاد یونی سواپ

قبل از بررسی اهداف پروژه یونی سوآپ باید بدانیم که این رمزارز در سال 2020 توسط فردی به‌نام هیدن آدامز ایجاد شده است. ارز دیجیتال یونی سواپ یا مختصراً (یونی) رمز ارز بومی صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ است. پروژه یونی سواپ در ابتدا 1 میلیارد واحد توکن UNI را برای شروع اختصاص داد که 150 میلیون آن به صورت ایردراپ به یوزر های اولیه پلتفرم یونی سواپ پرداخت شد.

ارز دیجیتال یونی سواپ قصد دارد تبادلات و معاملات رمز ارز ها را به صورت خودکار و کاملاً آزاد برای هر کسی که دارای ارز دیجیتال است، حفظ کند. بنابراین کارایی ترید کردن را در مقابل مبادلات و بازارهای سنتی افزایش می دهد. ارز دیجیتال یونی سواپ، با حل مسائل نقدینگی و با راه حل های خودکار کارایی بیشتری ایجاد می‌کند.

ویژگی های ارز یونی سواپ؛ چه چیزی Uniswap را منحصر به فرد می کند؟

ویژگی و یا هدف اصلی وجود رمز ارز یونی سواپ UNI ایجاد نقدینگی در حوزهDeFi  است. یکی از ‌مهم‌ترین AMM های موجود یا همان طرح بازارساز خودکار در حال حاضر ، عملکرد پروتکل با استفاده از فرمولی برای مبادله خودکاراست. پلتفرمUniswap  فقط یک صرافی غیرمتمرکز نیست.

این برنامه سعی در حل مشکلات و چالش‌هایی که سیستم EtherDelta با نقدینگی تجربه کرده‌اند، دارد. با خودکارسازی فرآیند تولید بازار، پروتکل با محدود کردن ریسک و کاهش هزینه‌ها برای طرفین معامله‌، فعالیت را آسان می‌کند. این مکانیزم همچنین الزامات هویتی کاربران را برطرف می کند و از نظر فنی هرکسی می تواند برای هر جفت توکن، ذخیره نقدینگی ایجاد کند. به گفته Uniswap ، توکن UNI به عنوان یک زیرساخت عمومی و پایدار ایجاد شده است.

آینده یونی سواپ

به هنگام نگارش این مقاله قیمت ارز یونی  UNI برابر با 4.86 دلار است و حجم معاملات روزانه آن برابر با 1،549،625،140 می باشد . این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 20% رشد داشته است و این ارز دیجیتال در رتبه بندی سایت CoinMarketCap در رتبه 20 قرار دارد.

از آنجایی که سازنده پشت این پلتفرم و مجموعه یکی از همکاران سابق ویتالیک بوترین است اعتماد زیادی را طی همین مدت کمی که به بازار ارائه شده است جلب کرده است و همچنین خود را به رتبه 20 بازار نیز رسانده است. با وجود این برتری‌ها و درخشش زود هنگام رمز ارز یونی سواپ احتمال روشن بودن آینده آن بسیار بالاست و یکی از ارزهای دیجیتال این روزهای جامعه کریپتو است.

مراحل خرید و فروش سونی سواپ در صرافی بیترافی

جهت خرید و فروش رمز ارز یونی سواپ در صرافی بیترافی، باید ابتدا در صرافی ثبت‌نام و برای امنیت دارایی خود احراز هویت انجام دهید. در بیترافی فرایند ثبت‌نام و تایید‌ هویت شامل مواردی همچون ایمیل، شماره همراه و اطلاعات هویتی است.

این عملیات برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری و سواستفاده از هویت کاربر صورت می‌گیرد که موجب ایمنی هرچه بیشتر تراکنش‌ها و دارایی شما می‌شود. بعد از احراز و تایید هویت شما می‌توانید تمام مراحل خرید، فروش و چک کردن قیمت لحظه‌ای یونی سواپ را به آسانی طی کنید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت امنیت آن نداشته باشید. برای خرید  UNIنیاز به شارژ حساب کاربری خود دارید.

بعد از ثبت درخواست خرید رمزارز یونی سواپ در پنل مخصوص به آن می‌توانید اطلاعات معامله/تراکنش خود را ببینید که این اطلاعات شامل تاریخ، حجم معامله و مبلغ دقیق کارمزد و ... است. در بیترافی امکان خرید و فروش این رمزارز را با کمترین کارمزد ممکن برای شما فراهم کردیم.

خرید یونی سواپ از صرافی آنلاین بیترافی

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال  UNI SWAP در بیترافی پس از حداکثر 1 دقیقه ارز دیجیتال UNI را در کیف پول حساب خود دریافت خواهید کرد. بیترافی برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در بیترافی امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید یونی سواپ احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره یونی سواپ خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست.

انتقال رمزارز  یونی سواپ به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید UNI در بیترافی، شما می‌توانید سایر ارزهای دیجیتال دیگر محبوب خود را خرید و مبادله کنید. که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

فروش یونی سواپ در بیترافی

بعد از خرید یونی سواپ از صرافی بیترفی، قطعا برای فروش آن نیز نیاز به یک صرافی ایمن مانند بیترافی دارید. به‌دلیل محدودیت‌های ایران امکان فروش UNI از طریق سیستم‌های پرداخت بین‌المللی وجود ندارد. اما بیترافی در کنار امکان خرید ریالی ارز دیجیتال یونی سواپ، امکان فروش آن به صورت لحظه‌ای را نیز فراهم کرده است تا کاربران ایرانی به مشکلی در فروش دارایی خود در هنگام نیاز برخورند.

این فروش در دو حالت قابل انجام است که حالت اول تبدیل UNI  است که در بخش تبدیل رمزارز ها می‌توانید مشاهده کنید و بخش دیگر برای کاربران با سطوح بالاتر، سفارش گذاری است که در آنجا با قرار دادن سفارش می‌توانید ارز دیجیتال یونی سواپ را به خرید و فروش برسانید.