خرید و فروش کازماس (ATOM)

قیمت: 5,092,448

خوب است تا قبل از خرید کازماس کمی با این رمزارز آشنا شویم. ارز دیجیتال کازماس با نماد اختصاری ATOM یک ارز دیجیتال می باشد که توسط شبکه کازماس استفاده می‌شود. شبکه کازماس یکی از مطرح ترین شبکه های موجود در دنیای کریپتو کارنسی ها است. همچنین این رمزارز قادر است تا تراکنش ها را علامت گذاری کند. تعداد واحدهای در گردش کازماس 190.69 میلیون و تعداد کل واحدهای آن 237.93 میلیون است. رمزارز کازماس (Cosmos) یا کازماز یک شبکه غیرمتمرکز از بلاکچین‌های موازی مستقل بوده که هر کدام مبتنی بر الگوریتم اجماع BFT هستند. در ادامه به نحوه خرید و فروش کازماس می‌پردازیم.

خرید ارز دیجیتال کازماس(COSMOS ATOM) از بیترافی

ویژگی های ارز کازماس؛ نحوه کار ارز دیجیتال ATOM

بعد از آَنایی ابتدایی سطحی با چیستی پروژه کاسموس باید برای سرمایه‌گذاری در آن نحوه کار و ویژگی‌های مهم آن را بشناسیم که در این بخش به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کرده‌ایم. هدف این پلتفرم سازگاری با دیگر شبکه‌های بلاکچین است؛ به گونه‌ای که شبکه این پلتفرم قادر به تعامل با سایر برنامه‌های کاربردی و ارزهای دیجیتالی است که سایر شبکه‌های بلاکچین امکان انطباق با آن‌ها را ندارند.

در صنعت ارزهای دیجیتال، بسیاری از پروژه‌ها به دنبال این هستند تا خود را به عنوان پیشگام در این صنعت معرفی کنند. با این حال، به دلیل وجود پروژه‌های متعدد در این صنعت، امکان تعامل بلاکچین‌های هر یک از این پروژه‌ها با یکدیگر کمی سخت به نظر می‌رسد؛ به گونه‌ای که آن‌ها نمی‌توانند با بیت کوین به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند و برعکس.

برخی از این فرصت‌ها عبارتند از قراردادهای هوشمند و تبادل توکن که بدون حضور اشخاص ثالث نظیر صرافی‌ها انجام می‌شود. در دنیای امروز که به عصر دیجیتال معروف است، تصور اینکه پلتفرم‌های مختلف نتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، بسیار سخت است. کاسموس قصد دارد به “اینترنت بلاک‌چین‌ها” تبدیل شود.

مراحل خرید و فروش کازماس در صرافی بیترافی

جهت خرید و فروش رمز ارز کازماس در صرافی بیترافی، باید ابتدا در صرافی ثبت‌نام و برای امنیت دارایی خود احراز هویت انجام دهید. در بیترافی فرآیند ثبت‌نام و تایید‌ هویت شامل مواردی همچون ایمیل، شماره همراه و اطلاعات هویتی می‌باشد. این عملیات برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری و سوءاستفاده از هویت کاربر صورت می‌گیرد که موجب ایمنی هرچه بیشتر تراکنش‌ها و دارایی شما می‌شود. بعد از احراز و تایید هویت شما می‌توانید تمام مراحل خرید، فروش و چک کردن قیمت لحظه‌ای کازماس را به آسانی طی کنید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت امنیت آن نداشته باشید.

برای خرید ATOM نیاز به شارژ حساب کاربری خود دارید. بعد از ثبت درخواست خرید رمز ارز کازماز در پنل مخصوص به آن می‌توانید اطلاعات معامله/تراکنش خود را ببینید که این اطلاعات شامل تاریخ، حجم معامله و مبلغ دقیق کارمزد و ... می‌باشد. در بیترافی امکان خرید و فروش این رمزارز را با کمترین کارمزد ممکن برای شما فراهم کردیم.

خرید کازماس (ATOM) از صرافی آنلاین بیترافی

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال Cosmos در بیترافی پس از حداکثر 1 دقیقه ارز دیجیتال ATOM را در کیف پول حساب خود دریافت خواهید کرد. بیترافی برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در بیترافی امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد.

توجه کنید که قبل از خرید کازماس احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتی که بخواهید دوباره  کازماز خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال رمز ارز کازماس به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام می‌پذیرد. علاوه بر امکان خرید کازماس در بیترافی، شما می‌توانید سایر ارزهای دیجیتال دیگر محبوب خود را خرید و مبادله کنید. که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

فروش اتم در بیترافی

بعد از خرید کازماس از صرافی بیترافی، قطعا برای فروش آن نیز نیاز به یک صرافی ایمن مانند بیترافی دارید. به‌دلیل محدودیت‌های ایران امکان فروش Cosmos از طریق سیستم‌های پرداخت بین‌المللی وجود ندارد. اما بیترافی در کنار امکان خرید ریالی ارز دیجیتال کازماس، امکان فروش آن به صورت لحظه‌ای را نیز فراهم کرده است تا کاربران ایرانی به مشکلی در فروش دارایی خود در هنگام نیاز برخورند.

این فروش در دو حالت قابل انجام است که حالت اول تبدیل کازماس است که در بخش تبدیل رمز ارزها می‌توانید مشاهده کنید و بخش دیگر برای کاربران با سطوح بالاتر، سفارش گذاری است که در آنجا با قرار دادن سفارش می‌توانید ارز دیجیتال کازماس را به خرید و فروش برسانید.