خرید و فروش الگورند (ALGO)

قیمت: 113,354

پیش از خرید الگورند بهتر است مقداری با آن آشنا شویم. ارز دیجیتال الگورند یا Algorand یک بلاک‌چین غیر متمرکز و مقیاس پذیر است، این شبکه توسط برنده جایزه MIT سیلویو میکالی تأسیس شد و یک ارز دیجیتال کامل است. بر خلاف بلاک‌چین‌های نسل اول الگورند بلاک ها را در چند ثانیه اماده کرده و تراکنش ها را فوری تایید می کند.

بلاک‌چین الگورند با تمرکز بر توسعه دهندگان و نیاز های آن ها، اوپن سورس بوده و به صورت عمومی قابل دسترس است. این رمز ارز ابزار های توسعه دهنده و تحلیل را از طریق مجموعه قوی اپ های غیرمتمرکز یا همان DApp فراهم می کند، همچنین تعدادی همکار و مشارکت کننده روی بلاک چین آن کار می کنند که از جمله آن ها می توان تاپ نتورک و اوتوی را نام برد. در ادامه به چگونگی خرید و فروش الگوراند می‌پردازیم.

خرید ارز دیجیتال الگورند(ALGO) الگورند

هدف ایجاد الگورند

بعد از آشنایی ابتدایی با رمزارز الگورند باید اهداف مهم ان  را قبل از سرمایه‌گذاری در آن شناسایی کنیم. پروتکل الگورند به دو لایه تقسیم شده است. لایه یک برای اجرای قراردادهای هوشمند، رسیدگی به مبادله اتمی و ایجاد دارایی های بلاکچین مبتنی بر الگورند استفاده می شود. لایه یک فقط قادر به اجرای قراردادهای هوشمند نسبتا اساسی است. برای استفاده از قابلیت های اضافی، الگورند یک لایه دوم دارد که قادر به اجرای قراردادهای هوشمند بزرگتر و دارای ویژگی های بیشتر است.

ویژگی های ارز الگورند؛ چه چیزی Algorand را منحصر به فرد می کند؟

این پلتفرم حول یک مکانیسم جدید اجماع اثبات سهام به نام Pure Proof Of Stake ساخته شده است. این سیستم به عنوان یک سیستم اجماع سریع و عادلانه طراحی شده است که به دارندگان ارز دیجیتال ALGO اجازه می دهد تا در تولید بلاک شرکت کرده و برای این کار پاداش کسب کنند.

الگورند برای سرعت بخشیدن به تراکنش ها و بهبود کارایی، در پاسخ به سرعت پایین تراکنش بیتکوین و سایر بلاکچین ها اختراع شد. طوری طراحی شده است که هزینه تراکنش های کمتری داشته و همچنین هیچ ماینینگی (مانند فرآیند ماینینگ انرژی بر بیت کوین) وجود نداشته باشد. در شروع تولید بلاکچین الگورند 10 میلیارد توکن ALGO تولید شده است و در گردش است.

 

مراحل خرید و فروش الگورند در صرافی بیترافی

بهترین روش خرید و فروش ارز دیجیتال الگورند در ایران از صرافی‌‌های کریپتویی است. خرید از شخص و یا مجموعه‌ای غیر از صرافی کار پر ریسکی است. صرافی کریپتویی ایمن مانند بیترافی می‌تواند بعد از احراز و تایید هویت به شما کمک کند تا در تمام مراحل خرید، فروش و چک کردن قیمت لحظه‌ای الگورند به آسانی عملیات خود را انجام دهید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت امنیت آن نداشته باشید.

برای خرید ALGO ابتدا نیاز به ایجاد حساب کاربری و شارژ آن دارید. بعد از ثبت درخواست خرید رمزارز ALGO در پنل مخصوص به آن می‌توانید اطلاعات معامله/تراکنش خود را ببینید که این اطلاعات شامل تاریخ، حجم معامله و مبلغ دقیق کارمزد و ... می‌باشد. در بیترافی امکان خرید و فروش این رمزارز را با کمترین کارمزد ممکن برای شما فراهم کردیم.

خرید الگورند از صرافی آنلاین بیترافی

جهت خرید ریالی الگورند در ایران، باید از طریق یک صرافی ایرانی اقدام کنید. ابتدا لازم است که در صرافی مورد نظر ثبت‌نام و برای امنیت دارایی خود احراز هویت انجام دهید. در بیترافی فرایند ثبت‌نام و تایید‌ هویت شامل مواردی همچون ایمیل، شماره همراه و اطلاعات هویتی می‌باشد. این عملیات برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری و سواستفاده از هویت کاربر صورت می‌گیرد که موجب ایمنی هرچه بیشتر تراکنش‌ها و دارایی شما می‌شود. خرید رمزارز الگورند در ایران و نگهداری آن کار غیرقانونی‌ای نیست و از سال 2019 این امر در ایران قانونی شمرده می‌شود بنابراین نگرانی‌های قانونی برای خرید ریالی ALGO از 3 سال پیش تا به الان معنی ندارد و با آسودگی خاطر خرید و فروش ارز دیجیتال الگورند اینو در ایران با ریال قابل انجام است.

فروش الگورند در بیترافی

برای فروش رمزارز ALGO در بیترافی دو حالت برای کاربران فراهم گردیده است.

  1. سفارش‌گذاری: در این بخش شما می‌توانید وارد قسمت معاملات بیترافی شوید و مقدار معین الگورند مد نظر خود برای فروش در قیمت مشخص را تعیین نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از اینکه معامله فروش شما انجام شود بیترافی از طریق اعلان اختصاصی به شما اطلاع می‌دهد که معامله شما در تاریخ مشخص انجام شده است.
  2. تبدیل: در بخش تبدیل که بخش ابتدایی‌تر و سریع‌تری برای فروش ارز دیجیتال است شما رمزارز الگورند خود را به هر رمزارز دیگری که مایل باشید تبدیل می‌کنید. این حالت برای زمان‌هایی که عجله دارید از نظر زمانی به‌صرفه‌تر می‌باشد.

در هر دوی این فرایندها کارمزد مشخصی برای معامله وجود دارد که به عوامل مختلفی از جمله حجم معاملات ALGO و زمان انجام تراکنش انجام شده بستگی دارد. این کارمزد که از طرفین معامله دریافت می‌شود به صورت دقیق در جزئیات اطلاعات تراکنش/معامله نمایش داده می‌شود.